Pro partnery

Co Vám zdarma nabízíme


Na stránkách AkčníSlevy.cz najdete letákové akce usnadňující návštěvníkům vyhledání vhodného produktu ve slevové nebo jiné akci. Na AkčníSlevy.cz jsou také seznamy jednotlivých prodejen obchodních řetězců a návštěvník stránek tak získává základní informace o otvírací době a umístěný jednotlivých prodejen. 

Na stránkách AkčníSlevy.cz je k dispozici také akční video. Do videa vybírá náš tým dvakrát týdně ty nejvýhodnější produkty ze všech letáků a katalogů. Nepravidelně také vychází videa tematicky zaměřená (např. zimní sporty, vánoční pečení, dovolená, jarní kolekce oděvů, grilování, bydlení atp). Dále je návštěvníkovi umožněno přihlásit se k odběru newsletteru. Odběratelé newsletteru pak každý týden obdrží aktuální tipy na zboží v akci.

Pokud jsme Vás zaujali a máte o spolupráci zájem, postačí jediné – poskytovat nám vždy aktuální letáky, katalogy či akce ve formátu PDF (případně nás navést na stránku, ze které by bylo možné letáky volně stáhnout). 

Proč AkčníSlevy.cz?

Proč měl zákazník využívat AkčníSlevy.cz při hledání výhodných slev?

Především proto, že na našich stránkách nalezne široký přehled letákových akcí nejvýznamnějších obchodníků z celé České republiky, seznamy obchodníků a prodejen a základní informace o nich, akční videa a možnost odebírat newsletter.

Stránka AkčníSlevy.cz se snadno a rychle načítá, nezatěžuje datový tarif ani zařízení.

__________________________________________

Poskytujeme také možnost prezentace a reklamy pro další společnosti, mezi které patří výrobci, dovozci, distributoři nebo jiné firmy, které prodávají své výrobky a služby na území České republiky. Prezentace a reklama na stránkách AkčníSlevy.cz přispěje k efektivní prezentaci produktů a služeb firem, zejména z oblasti FMCG. Firmy mohou na stránkách AkčníSlevy.cz upozorňovat na různé akce a podporu prodeje, které pro své zákazníky realizují nebo připravují.

Co odlišuje AkčníSlevy.cz od konkurence?

logo-male

 

Stránky AkčníSlevy.cz od konkurence odlišuje především jednoduché a snadné ovládání stránek, přehledné uspořádání letáků a hlavně video přehled AkčníSlevy.cz, které patří na mezi naše nejnavštěvovanější stránky.

Co získá obchodník svou prezentací na stránkách AkčníSlevy.cz?

kvalitní prezentaci svých letákových akcí a možnost dalšího zásahu letákových a promo akcí

prezentaci reklamy v newsletteru, který každý týden informuje registrované zákazníky o aktuálních a nejnovějších akcích a zajímavých produktech ve slevách

prezentaci reklamy ve video přehledu o aktuálních slevových akcích a výhodných nabídkách

oslovení zajímavé cílové skupiny, které navštěvuje server AkčníSlevy.cz, především za účelem získání aktuálních informací o výhodných slevových akcích

možnost zakoupit dodatečnou reklamu a prostor pro prezentaci zákazníkům

×

    Sdílení